Başlangıç / Genel / Newspaper Haber Teması

Newspaper Haber Teması

Merhabalar..

Son zamanlarda wordpress kullanıcılarının en çok satılanlar listesinde olan Newpaper teması, 2-3 web sitesinde temayı kullanma şansım oldu gayet başarılı seo, ve hız acısından mükenmel..

Bir çok kategori de bu temayı kullanabilirsiniz.. Geniş kitleler oluşturabilirsiniz

Gazete v8.7.5 makaleleri ve blog yazılarını kolaylıkla yazmanıza olanak sağlayan bir WordPress temasıdır. Mükemmel destek ve dostça yardım sunuyoruz!

Bu mevcut en iyi haber ve gazete şablonu. Bu en çok satan tema, bir haber, gazete, dergi, yayın veya inceleme sitesi için mükemmel bir blogdur ve mükemmeldir. YouTube‘daki videoları destekler. AMP ve mobil hazır. GDPR uyumlu, tema bir kripto para birimi, moda, gıda, yaşam tarzı, modern, kişisel, seyahat, lüks, viral, minimal, minimalist projeler ve daha fazlası için hızlı, basit ve kullanımı kolay.

Instagram, bbPress Forum, BuddyPress ve WooCommerce ile entegre, en iyi temiz SEO uygulamalarını kullanır. Gazete, duyarlı Google Reklamları ve AdSense’i desteklemektedir.

Bu mevcut en hızlı gazete teması. Temanın her yönünü en iyi şekilde gerçekleştirmek için önemli miktarda zaman harcadık.

Tüm sorgular elden geldiğince kontrol edilir, tüm resim ve kaynaklar dikkatlice sıkıştırılır ve site yükünün hızlı bir şekilde çakılmasını sağlar ve tüm komut dosyaları en yüksek hızda çalışacak şekilde biçimlendirilir ve değiştirilebilir.

İlginizi Çekebilir

Döviz Scripti PHP

Merhabalar, Döviz(finans) sitesi kurmak isteyenler için harika bir tema, admin paneli ve gelişmiş özellikleriyle tamamen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Sende soru sor hemen cevaplasınlar para kazan!