Başlangıç / Wordpress / WordPress Temaları / Baxel Premium WP Themes Free

Baxel Premium WP Themes Free

Merhabalar..

Tekrar harika bir wordpress teması ile birlikteyiz: ) zaman buldukça her gün yeni bir script ile beraber tema paylaşımı yapıyoruz!.

Diğer konularda bassettiğim gibi, tema yapımcı tarafından paylaşılıyor asıl ücreti $44 $ dolar arkadaşlar , harika bir tema sadece ve kullanışlıdır.. Seo uyumlu temanın özellikleri şu , şekilde buyrun bir göz atalım.

Baxel, WordPress için minimum bir blog teması. Taze bir tarz, açık renkler ve organize görünüm. Bunlar Baxel’in sana getirdiği şey.

Dekorasyon, seyahat, tasarım fikirleri, günlük notlar ya da bir blog oluşturmak istediğiniz her şey, hem sizin hem de ziyaretçileriniz için verimli kullanım gerektirir. Bu yüzden işleri basit tutmayı seviyoruz. Düzenlediğimiz yerel WordPress özelleştiricisini deneyimlediğinizde, bizimle aynı fikirdeyeceğinize inanıyoruz.

İnsanlardan her zaman duymaya hevesliyiz. Lütfen düşüncelerinizi paylaşın ve Baxel hakkında bize bir şeyler sorun. Yorumlarınızı okumak için heyecanla bekliyoruz.

En İyi Özellikler

Mobil Dostu ve Duyarlı Tasarım
Baxel Slider: Baxel, blog gönderilerini doğrudan kendi slaytlarınıza ekleyebileceğiniz veya oluşturabileceğiniz kendi duyarlı kaydırıcısına sahiptir.
WooCommerce Desteği
Yazı Tipi Seçenekleri: Tüm Google Yazı Tipleri dahil! Aynı anda 2 farklı yazı tipi kullanabilirsiniz. Ayrıca, bazı öğeler için yazı tipi boyutları belirleme şansınız vardır (Widget başlıkları, menü öğeleri vb.).
Özelleştirici ile çeviri: Yabancı dil dosyalarında boğulmaya gerek yok. Varsayılan sözcük öbeklerini kendi dilinize çevirmek için yerel WordPress özelleştiricisini kullanın.
Maksimum Renk Kontrolü
Çok İyi Organize Özelleştirici
Neredeyse Herşeyi Göster / Gizle
Süper Hafif Yapı ve Her Platformda Yüksek Performans
Kodlama Bilgisi Gerekli Değil
Çok Kolay Kullanım
7 Farklı Düzen Seçenekleri:

Ve daha fazlası…
Wordpress Çoklu Kullanım Teması İndir

İlginizi Çekebilir

WordPress Braxton v3.0.2 Responsive Tema

Merhabalar . Braxton v3.0.2, hem form hem de işlevi bir kapsamlı WordPress temasıyla birleştiren birinci …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi:
Sende soru sor hemen cevaplasınlar para kazan!